všechny aktuality
Aktuality

Naše služby

 

Návrh a výroba reklamy, Praha

Návrhy reklam Nabízíme výrobu a montáž všech typů reklam od malé samolepky přes světelnou reklamu (neony,diody,trubice) až po bigboardy 24x8m.
 

Reklamy pro interiér i exteriér

Exteriér Reklamy pro interiér i exteriér. Reklamní plochy jsou různé. Běžně se polepují výlohy, tabule, stojany, transparenty, autoplachty, informační a orientační cedulky, vývěsní štíty, výstavní plochy (stánky). Reklamním nosičem mohou být i plochy na vozidlech a ostatních dopr...avních prostředcích.
 

Digitální velkoformátová tiskárna

Velkoformátový tisk

Na digitální velkoformátové tiskárně MIMAKI tiskneme na více než 70 druhů materiálů, včetně speciálních, jako jsou magnetické, reflexní a adhezivní folie, materiály pro okenní a podlahovou grafiku, dekorace skel, malířská plátna a mnoho dalších materiálů.

 

Díky naší zámečnické výrobě jsme schopni dodat ještě vetší škálu produktů jakou jsou velkoformátové světelné boxy, malé výstrčky, železné stojany.

 

Kvalita vyráběných reklam

Kvalita reklamy

U všech vyráběných reklam dbáme na kvalitu, aby byla zaručena nejvyšší možná životnost a stálost barev. Vysoké kvality dosahujeme díky používání originálních barev japonského výrobce MIMAKI. Výtisky je možné zalaminovat horkou laminací pro ještě větší životnost, stálost barev a oděruvzdornost. Tisknout umíme ve fotokvalitě s rozlišením 1440dpi.

Další specialitou je písmomalířství, pasířská výroba, výškové práce.

Kontaktní formulář

KSIGN

Kanceláře a výroba

Přemyslova 303

27801 Kralupy nad Vltavou

 

Jakub Křiváček -KSIGN

Sídlo společnosti

Drimlova 2365/4 
Praha 5
155 00

Tel.: +420 725 424 100

E-Mail: krivacek@ksign.cz

Kontaktní formulář