Vyrábíme

Velkoformátový tisk

Velkoplošný digitální tisk se používá pro výrobu venkovní a interiérové velkoplošné reklamy jako jsou plastové transparenty, billboardy, bannery, plakáty, samolepky, vlajky, polepy na dopravní prostředky, apod.

Tisknout můžeme na širokou škálu materiálu, počínaje papírem, vinyly a bannery, backlity až po v poslední době populární tisk na tkaniny.

Ceny u velkoplošného tisku je závislá na použitém materiálu i na zvolené kvalitě tisku, finálním dohotovení a na množství tisku.

Digitální tisk

Digitální tisk

Ofsetový tisk

Nejmodernější technologické vybavení naší tiskárny nám umožňuje zajistit pro Vás produkci tiskovin nejvyšší kvality ve velmi krátkých dodacích lhůtách a za velice atraktivní ceny. Vytiskneme pro Vás vizitky, letáky, plakáty, brožury, katalogy, hlavičkové papíry, hospodářské tiskopisy, etikety, samolepky a všechny možné další tiskoviny, které lze technologií ofsetu vyrobit. Spolehlivý tým našich profesionálních pracovníků je připraven splnit Vaše byť sebenáročnější požadavky.

Venkovní reklama

Vyrábíme poutače vhodné na umístění na fasády budov, zábradlí, ploty. Poutače dodáváme v libovolných rozměrech, nejčastěji na plastových či kovových pozinkovaných tabulích. Na přání je možno dodat reklamu na hliníku, nerezu, dřevu, sklu, plexisklu či jiném materiálu.

Při výrobě reklamy se používají nejčastěji pěnové desky. Lehké, masivní, pěnové, odolné proti povětrnostním vlivům, těžko hořlavé, barevné, transparentní, matové, lesklé, zdrsněné, pružné a pevné.

Tiskneme na plachty mnoha druhů a velikostí, včetně materiálů s atesty nehořlavosti. PVC plachty se používají převážně v exteriéru. Materiál je bannerovina (autoplachta), kterou nabízíme v několika základních barvách.

Světelná reklama

Ještě před pár lety byla světelná reklama synonymem pro neonové trubice různých tvarů. V dnešní době se pod pojmem světelná reklama nabízí řada nových technologií, které jsou efektivnější a méně energicky náročné. LED technologie se stane úsporným řešením vaší světelné reklamě.

Světelné reklamní panely v jednostranném i oboustranném provedení pro vás vyrobíme v požadovaných rozměrech, které jsou prakticky neomezené. Tělo panelu je vyrobeno z plastových nebo hliníkových profilů. Pohledové plochy jsou vyrobeny z opálového plexiskla nebo polykarbonátu s grafikou z translucentních fólií. U velkých formátů kde používáme speciální vypínací profil používáme prosvětlovací potištěnou plachtu kterou vypneme do rámu.

Jsme schopni vyrábět plastická loga a nápisy k upevnění na fasádu budovy, na stěnu, k zavěšení do prostoru a pro další aplikace.

Potisk automobilů

Polepy vozidel jsou jsou oblíbenou a osvědčenou reklamou. Výrobu provádíme řezáním samolepících folií na řezacím plotru nebo velkoplošným tiskem na speciální samolepící PVC fólie. Naší výrobní náplní, je nejen vlastní návrh a vyřezání, ale i následná aplikace. Vyřezávané nápisy a grafika ze samolepících fólií (včetně speciálních PVC fólií) patří tradičně mezi oblíbenou nízkonákladovou reklamu.

Fólii je možno také nalepit na přenosný magnetický nosič. Pro zvýšení atraktivity a viditelnosti lze použít reflexní fólie odrážející světlo.

Taktéž je možno polepit tramvaje, lodě, autobusy atd…

Životnost polepu je 3 až 10 let v závislosti na použité fólii.

Naše služby

Návrh a výroba reklamy, Praha

Jako firma KSIGN nabízíme výrobu a montáž všech typů reklam od malé samolepky přes světelnou reklamu (neony, diody, rubice) až po bigboardy 24x8m.

Reklamy pro interiér i exteriér od KSIGN

Reklamní plochy jsou různé. Běžně se polepují výlohy, tabule, stojany, transparenty, autoplachty, informační a orientační cedulky, vývěsní štíty, výstavní plochy (stánky). Reklamním nosičem mohou být i plochy navozidlech a ostatních dopravních prostředcích.

Digitální velkoformátová tiskárna

Na digitální velkoformátové tiskárně MIMAKI tiskneme na více než 70 druhů materiálů, včetně speciálních, jako jsou magnetické, reflexní a adhezivní folie, materiály pro okenní a podlahovou grafiku, dekorace skel, malířská plátna a mnoho dalších materiálů.

Díky naší zámečnické výrobě jsme schopni dodat ještě vetší škálu produktů jakou jsou velkoformátové světelné boxy, malé výstrčky, železné stojany.

Kvalita vyráběných reklam to je KSIGN

Vysoké kvality dosahujeme díky používání originálních barev japonského výrobce MIMAKI. Výtisky je možné zalaminovat horkou laminací pro ještě větší životnost, stálost barev a oděruvzdornost. Tisknout umíme ve fotokvalitě s rozlišením 1440dpi. Další specialitou je písmomalířství, pasířská výroba, výškové práce

KSIGN advertising solutions, s.r.o.

Kanceláře a výroba
Přemyslova 303, 27801 Kralupy nad Vltavou

Tel.: +420 725 424 100
E-Mail: krivacek@ksign.cz

Sídlo společnosti
Drimlova 2365/4, 155 00 Praha 5

 

X